Účetní služby a poradenství

Outsourcing účetnictví a online účetnictví pro firmy a podnikatele

Hledáte komplexní řešení outsourcingu pro vaši firmu? Využijte našich profesionálních služeb a účetního softwaru, který implementujeme na míru potřebám vaší firmy. Software umožní vkládání prvotních dokladů vašimi pracovníky, které pro tento účel zaškolíme, případně ho pro vás zabezpečí naši kolegové. Na základě pořízených dat zpracujeme daňová přiznání a hlášení, zaúčtujeme složité účetní případy a budeme provádět dohled a kontrolu správnosti zaúčtovaných případů. Co vše naše účetní služby zahrnují, můžete zjistit zde.

Jaké jsou výhody kompletního outsourcingu?

  • Máte vždy aktuální přehled o vašem účetnictví. Na základě trvalého připojení k účetním datům máte kdykoli k dispozici informace z účetnictví nebo manažerské výstupy.
  • Uspoříte na mzdových nákladech. Pořizování účetních dat ve vaší firmě neklade vysoké nároky na odbornost zaměstnanců na rozdíl od zaměstnávání odborných účetních pracovníků.
  • Nemusíte se bát o svá data. Používáte pouze tzv. pracovní stanice. V případě jejich poruchy či havárie nejsou firemní a účetní data uložená na serveru nijak ohrožena a je tak zajištěna jejich maximální bezpečnost.
  • Účetní software je pravidelně aktualizován tak, aby odpovídal platné legislativě a umožňoval efektivní práci.
  • Nemusíte vlastnit server. Účetní software je provozován na našem zabezpečeném a výkonném serveru. Vám tak odpadá starost o modernizaci a údržbu tohoto IT zařízení.

Jaké účetní systémy využíváme?

Účetnictví vedeme v programech PREMIER systém od firmy PREMIER SYSTÉM, a.s. a STEREO od firmy Ježek software s.r.o. V obou případech se jedná o osvědčený a klienty velmi pozitivně hodnocený účetní software s příznivým rozhraním a pravidelnými aktualizacemi.