Elektronické pořizování účetních dokladů

V účetní kanceláři společnosti Účetnictví a daně OSNOVA, s.r.o. je jako základní informační a účetní systém používán komplexní ekonomický software PREMIER od společnosti PREMIER systém, a.s.

Jedná se o kvalitní a srozumitelný účetní software jak pro firmy, tak i pro živnostníky.

Celý informační systém je postaven tak, že náš klient si může vybrat takovou variantu z jednotlivých modulů systému, která nejlépe odpovídá jeho požadavkům a zároveň tuto variantu může v budoucnosti rozšiřovat s růstem svojí společnosti.

V současné době je do systému zapracován nástroj, který umožní kvalitní a rychlé pořizování (vytěžování) účetních dokladů. 

Klient naší účetní kanceláře tak již nebude muset tisknout a předávat stohy faktur a jiných dokladů k zaúčtování. PREMIER AI tak za pomocí umělé inteligence (Artificial Intelligence) zajistí jednoduše, rychle a na pár kliknutí z e-mailové schránky nebo disku pořízení dokladu do účetního systému.

Eliminace lidských chyb, překlepů, úspora času a energie je zde opravdu veliká.

Tato cesta automatického pořizování a zaúčtování účetních dokladů se stane v blízké budoucnosti standardním postupem při zpracování dokladů v účetní kanceláři.

Pokud byste měli zájem o podrobnější informace k automatickému vytěžování a účtování účetních dokladů, rádi vám vše vysvětlíme a předvedeme.

Příspěvěk byl publikován dne